150,00 zł
Elegancka i funkcjonalna wylewka przeznaczona do systemów odwróconej osmozy (RO) oraz filtrów podzlewozmywakowych. Wykonana w całości ze stali nierdzewnej, pokryta satynowym wykończeniem, doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami kuchennymi.
Wyposażona w trwały zawór z głowicą ceramiczną, zapewnia niezawodność działania i szczelność przez długi czas. Ergonomiczna konstrukcja i estetyczne wykonanie gwarantują komfort użytkowania i prosty montaż. Dzięki solidnym uszczelkom oraz wysokiej jakości materiałom, wylewka sprawdzi się zarówno w codziennym użytku, jak i w bardziej wymagających instalacjach kuchennych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Pojedynczy |
| Materiał | Stal nierdzewna satynowa |
| Obrót wylewki | 360° |
| Temperatura pracy | do 60°C |
| Ciśnienie robocze | do 6 bar |
| Przyłącze | 1/4 cala |
| Wymiary (wys. x szer.) | ok. 210 x 150 mm |
| Kolor | Satyna |
| Zastosowanie | Do systemów filtracji wody |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz