170,00 zł
Wylewka podwójna F3 to praktyczne i eleganckie rozwiązanie do każdego systemu filtracji, w którym potrzebujesz dwóch rodzajów wody w jednym miejscu!
Połączenie nowoczesnego stylu, solidnego wykonania i maksymalnej funkcjonalności. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej w satynowym, czarnym wykończeniu, doskonale sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach – zarówno jako element systemu odwróconej osmozy, jak i innych filtrów podzlewozmywakowych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Podwójny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wykończenie | Czarny mat (satyna) |
| Obrót wylewki | 360° |
| Temperatura pracy | do 60°C |
| Ciśnienie robocze | do 6 bar |
| Przyłącze | 2 x 1/4 cala |
| Wymiary (wys. x szer.) | ok. 210 x 150 mm |
| Zastosowanie | Do systemów filtracji wody, np. odwróconej osmozy |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz