0,00 zł
Ecowater Evolution 400 to zaawansowany zmiękczacz, który skutecznie eliminuje twardość wody w dużych gospodarstwach domowych. Dzięki nowoczesnym technologiom, oferuje długotrwałą efektywność i oszczędności.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater eVOLUTION 400 Boost |
| Przeznaczenie | Dla gospodarstw domowych z 1-6 osobami |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 114 x 35,5 x 51 cm |
| Pojemność zbiornika na sól | 90 kg |
| Zużycie soli na regenerację | 1,2 – 5,5 kg |
| Zużycie wody na regenerację | 2% od ilości zmiękczonej wody między regeneracjami |
| Maksymalne natężenie przepływu | 30,3 l/min (1,8 m³/h) |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 8,6 bar |
| Temperatura pracy | 4 – 49°C |
| Typ głowicy | 1″ SDV |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz