160,00 zł
Wylewka pojedyncza – stal nierdzewna, czarna
Nowoczesna, pojedyncza wylewka wykonana ze stali nierdzewnej w eleganckim, czarnym wykończeniu. Przeznaczona do systemów odwróconej osmozy oraz filtrów podzlewozmywakowych. Montowana bezpośrednio na blacie lub zlewozmywaku.
Elegancka i funkcjonalna wylewka do czystej wody, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej w matowym o czarnym wykończeniu. Przeznaczona do systemów odwróconej osmozy oraz filtrów podzlewozmywakowych, doskonale sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Pojedynczy |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wykończenie | Czarny mat |
| Obrót wylewki | 360° |
| Temperatura pracy | do 60°C |
| Ciśnienie robocze | do 6 bar |
| Przyłącze | 1/4 cala |
| Wymiary (wys. x szer.) | ok. 210 x 150 mm |
| Zastosowanie | Do systemów filtracji wody, np. odwróconej osmozy |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz