150,00 zł
Podwójna wylewka do filtrów kuchennych
Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, jakość i estetykę w codziennym użytkowaniu wody filtrowanej.
Wylewka do wody filtrowanej w wersji dwuobwodowej, przeznaczona do systemów podzlewozmywakowych i odwróconej osmozy. Umożliwia pobór wody z dwóch różnych źródeł – np. filtrowanej i zmineralizowanej bez potrzeby instalowania dodatkowych kranów. Obrotowa konstrukcja 360° zapewnia wygodę użytkowania w każdej kuchni!
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Podwójny |
| Materiał | Stal chromowana |
| Obrót wylewki | 360° |
| Temperatura pracy | do 60°C |
| Ciśnienie robocze | do 6 bar |
| Przyłącze | 2 x 1/4 cala |
| Wymiary (wys. x szer.) | ok. 210 x 150 mm |
| Kolor | Chrom |
| Zastosowanie | Do systemów filtracji wody, np. odwróconej osmozy |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz