155,00 zł
Obudowa bakteriostatyczna Sanic BX 10″ od Klarsan to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych instalacji wodnych. Jej wydajność zapewnia bezpieczeństwo i czystość wody.
Uniwersalne zastosowanie: Doskonała do użytku domowego oraz w biurach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ obudowy | 10″ BX |
| Materiał korpusu | Antybakteryjny PET |
| Materiał głowicy | Wzmocniony polipropylen z gwintami mosiężnymi |
| Technologia bakteriostatyczna | Microban |
| Maksymalne ciśnienie pracy | 8 bar |
| Temperatura pracy | 4–45°C |
| Średnica przyłącza | 3/4 cala lub 1 cal |
| Uszczelnienie | Podwójne uszczelnienie kołnierza wkładu |
| Odpowietrznik | Tak |
| Wymiary (wysokość x średnica) | 32 x 12,5 cm |
| Kolor korpusu | Przezroczysty |
| Zastosowanie | Filtracja wstępna w instalacjach wodnych |
| Kompatybilność wkładów | Wkłady 10″ BX z podwójnym uszczelnieniem |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz