2400,00 zł
System RO New-Line od Ecology to urządzenie do filtracji wody, zaprojektowane z myślą o użytkownikach ceniących wysoką jakość i niezawodność. Dzięki czterostopniowemu procesowi oczyszczania, zapewnia dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody pitnej każdego dnia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Filtr RO7 New-Line |
| Proces filtracji | 7-etapowy |
| Wkłady filtracyjne | FCPS, FCBL, membrana osmotyczna, mineralizator z dolomitem, wkład bioceramiczny |
| Wydajność | Do 400 l/dobę |
| System montażu | Podzlewozmywakowy |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 44 x 36 x 15 cm |
| Ciśnienie robocze | 1–6 bar |
| Temperatura pracy | 2–42°C |
| Waga | Ok. 8 kg |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz