2750,00 zł
System RO New-Line od Ecology to urządzenie do filtracji wody, zaprojektowane z myślą o użytkownikach ceniących wysoką jakość i niezawodność. Dzięki czterostopniowemu procesowi oczyszczania, zapewnia dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody pitnej każdego dnia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Filtr RO z wkładem Redox Power |
| Proces filtracji | 4-etapowy |
| Wydajność | Do 400 l/dobę |
| Wkład Redox Power | Alkalizuje, jonizuje i mineralizuje wodę |
| Potencjał Redox (ORP) | -50 mV do -300 mV |
| pH wody | 8–10 |
| Wydajność membrany | 100 GPD |
| Temperatura pracy | 2–42°C |
| Ciśnienie robocze | 1–6 bar |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 490 x 400 x 180 mm |
| Waga | 8 kg |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz