2850,00 zł
System RO New-Line od Ecology to urządzenie do filtracji wody, zaprojektowane z myślą o użytkownikach ceniących wysoką jakość i niezawodność. Dzięki czterostopniowemu procesowi oczyszczania, zapewnia dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody pitnej każdego dnia
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Filtr RO z pompą |
| Proces filtracji | 4-etapowy |
| Pompa | Wbudowana, podnosząca ciśnienie |
| Wydajność | Do 400 l/dobę |
| System montażu | Podzlewozmywakowy |
| Wymiary | 38 x 22 x 47 cm |
| Ciśnienie robocze | Do 6 bar |
| Temperatura pracy | 5–45°C |
| Waga | Ok. 8 kg |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz