0,00 zł
Ecowater Evolution 500 to najwyższy model w serii, przeznaczony dla dużych gospodarstw domowych, skutecznie eliminujący twardość wody. Oferuje innowacyjne technologie, które minimalizują koszty eksploatacji.
</tr
::contentReference[oaicite:2]{index=2}
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater eVOLUTION 500 Power |
| Przeznaczenie | Dla gospodarstw domowych z 5-8 osobami |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 114 x 35,5 x 51 cm |
| Pojemność zbiornika na sól | 90 kg |
| Zużycie soli na regenerację | 1,2 – 5,5 kg |
| Zużycie wody na regenerację | 2% od ilości zmiękczonej wody między regeneracjami |
| Maksymalne natężenie przepływu | 36 l/min (2,2 m³/h) |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 8,6 bar |
| Temperatura pracy | 4 – 49°C |
| Typ głowicy | 1″ DDV |
| Moduł WiFi | Tak |
| Podświetlenie zbiornika soli | Tak |
| Automatyczne wykrywanie poziomu soli | Tak |
| Gwarancja | 10 lat |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz