0,00 zł
Ecowater Evolution 200 to nowoczesny zmiękczacz wody, który skutecznie eliminuje twardość, dostosowany do średnich gospodarstw domowych. Oferuje oszczędność soli oraz energii dzięki innowacyjnym technologiom regeneracji.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater eVOLUTION 200 Compact |
| Przeznaczenie | Dla gospodarstw domowych z 1-4 osobami |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 68 x 32,5 x 43 cm |
| Pojemność zbiornika na sól | 30 kg |
| Zużycie soli na regenerację | 0,5 – 2,7 kg |
| Zużycie wody na regenerację | 3% od ilości zmiękczonej wody między regeneracjami |
| Maksymalne natężenie przepływu | 15,1 l/min (0,9 m³/h) |
| Ciśnienie robocze | 0,4 – 8,6 bar |
| Temperatura pracy | 4 – 49°C |
| Typ głowicy | 3/4” |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz