4785,00 zł
Ecowater Comfort 400 to wydajny zmiękczacz, który skutecznie eliminuje twardość wody, idealny dla dużych rodzin. Dzięki nowoczesnym funkcjom, pozwala na oszczędności w zużyciu soli i energii.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater Comfort 400 |
| Objętość złoża | 17,5 litra |
| Pojemność zbiornika na sól | 90 kg |
| Zużycie soli na regenerację | 0,9 – 4,5 kg |
| Zużycie wody na regenerację | 105 litrów |
| Maksymalne natężenie przepływu | 1,8 m³/h |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 8,6 bar |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 111,4 x 35,5 x 51 cm |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz