3950,00 zł
Ecowater Comfort 200 to zmiękczacz wody, który skutecznie eliminuje twardość, zapewniając miękką wodę w każdym domu. Dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie sprawdzi się w małych przestrzeniach, oferując wysoką wydajność.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater Comfort 200 |
| Przeznaczenie | Gospodarstwa domowe z 1-3 osobami |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 66,8 x 32,4 x 43,2 cm |
| Objętość złoża | 10,4 litra |
| Pojemność zbiornika na sól | 25 kg |
| Zużycie soli na regenerację | 0,5 – 2,0 kg |
| Zużycie wody na regenerację | 4% od ilości zmiękczonej wody między regeneracjami |
| Maksymalne natężenie przepływu | 0,9 m³/h |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 8,6 bar |
| Temperatura pracy | 4 – 49°C |
| Typ głowicy | 3/4″ SDV |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz