9300,00 zł
Ecowater 4512 to efektywny zmiękczacz wody, który dostarcza wysokiej jakości miękką wodę, eliminując twardość w średnich i dużych gospodarstwach. Jego nowoczesne funkcje regeneracji zapewniają komfort użytkowania i oszczędności.
::contentReference[oaicite:1]{index=1}
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater 4512 |
| Przeznaczenie | Małe hotele, pensjonaty, zakłady pracy, budynki mieszkalne lub kotłownie |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 165 x 79 x 46 cm |
| Objętość złoża | 60 litrów |
| Pojemność jonowymienna | 395 m³ x °dH |
| Maksymalna wydajność pomiędzy regeneracjami (przy twardości 18°dH) | 21 900 litrów |
| Średnie zużycie soli na regenerację | 7 kg |
| Orientacyjne zużycie wody na regenerację | 280 – 340 litrów |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 8,6 bar |
| Zakres temperatur wody | 4°C – 49°C |
| Zasilanie elektryczne | 240V/50Hz |
| Transformator | 28V |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz