1720,00 zł
System odwróconej osmozy Pure Balance z pompą marki Ecosoft zapewnia doskonałą jakość wody pitnej, usuwając zanieczyszczenia, metale ciężkie oraz mikroorganizmy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Ecosoft Pure Balance z pompą |
| System filtracji | 6-stopniowa odwrócona osmoza z mineralizacją |
| Wydajność | 12 litrów na godzinę |
| Membrana osmotyczna | 75 GPD (galonów na dobę) |
| Pojemność zbiornika | 12 litrów (pojemność użytkowa do 7 litrów) |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 485 x 413 x 195 mm |
| Waga | 11,95 kg |
| Ciśnienie wody na wlocie | 2–5 bar |
| Temperatura wody na wlocie | 4–30°C |
| Zasilanie | 230 V, 50 Hz |
| Odzysk wody | 50% (1 litr czystej wody na 1 litr odrzuconej) |
| Zawartość minerałów w wodzie po filtracji | 60–80 mg/l |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz