1260,00 zł
Ecosoft CROSS Solo to ultrakompaktowy, nowoczesny system odwróconej osmozy, który łączy niezrównaną wydajność z oszczędnością miejsca. Zaprojektowany idealnie do małych kuchni, kawalerek i wszędzie tam, gdzie liczy się każdy centymetr. Dlaczego Ecosoft CROSS Solo odmieni Twoją kuchnię?
1. Woda Natychmiast i Bez Oczekiwania (Direct Flow)
Wydajność to aż 78 litrów na godzinę, czyli 1,3 litra na minutę. Szklankę zapełnisz zaledwie w 10 sekund! 2. Dwustopniowa Filtracja – Bezkompromisowa Czystość
2. Skutecznie usuwa do 99,8% zanieczyszczeń, zapewniając wodę bezpieczną i zdrową.
W tym groźne substancje takie jak PFAS, chlor, metale ciężkie, bakterie oraz kamień, zapewniając wodę bezpieczną i zdrową. System zapewnia oczyszczona wodę o minimalnym poziomie TDS (5–15 mg/L).
3. Kompaktowy i Inteligentny Design
To najmniejszy system w swojej klasie, wyposażony w uniwersalny, łatwy w wymianie wkład filtracyjny. Jego nowoczesna i przemyślana konstrukcja doskonale wpasowuje się w każdy przestrzeń — idealnie zmieści się pod zlewem oraz w miejscach o ograniczonej powierzchni, łącząc funkcjonalność z estetyką.
4. Inteligentna Konserwacja
System sam dba o siebie. Jest unowocześniony o automatyczne płukanie membrany i czujnik wycieku dla pełnego bezpieczeństwa. Inteligentne Alerty, takie jak wizualne (LED) i dźwiękowe przypomnienia poinformują Cię dokładnie, kiedy należy wymienić wkład.
5. Prosta Obsługa i Oszczędność
Wymiana wkładu zajmuje zaledwie 5 minut. Wkład typu all-in-one (membrana i filtr węglowy) wymienisz samodzielnie, bez użycia narzędzi.
6. Ekologia i Oszczędność Wody
System charakteryzuje się wysokim odzyskiem wody wynoszącym 50%, co oznacza więcej czystej wody i mniejsze straty (mniejsze zużycie ścieków) w porównaniu do tradycyjnych systemów RO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Ecosoft Cross Solo |
| System filtracji | Odwrócona osmoza z przepływem bezpośrednim |
| Wydajność | 1,3 litra na minutę (do 78 litrów na godzinę) |
| Membrana osmotyczna | 500 GPD (galonów na dobę) |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 300 x 140 x 200 mm |
| Waga | kompaktowa |
| Ciśnienie wody na wlocie | ok. 1-4 Bar |
| Temperatura wody na wlocie | +5…+30°C |
| Zasilanie | 230 V, 50 Hz |
| Współczynnik odzysku wody | 50% |
| Wymiana wkładu | Co 12 miesięcy lub przepływie 2 000 litrów wody |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz