235,00 zł
Obudowa 20″BB Ecosoft to solidne rozwiązanie do filtracji wody, które zapewnia efektywne usuwanie zanieczyszczeń w domowych systemach wodnych. Dzięki dużej pojemności, idealnie sprawdza się w zastosowaniach komercyjnych oraz w większych gospodarstwach domowych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ obudowy | 20″ Big Blue |
| Materiał korpusu | Wzmocniony polipropylen |
| Materiał głowicy | Wzmocniony polipropylen z gwintami mosiężnymi |
| Technologia bakteriostatyczna | Microban |
| Maksymalne ciśnienie pracy | 8 bar |
| Temperatura pracy | 4–45°C |
| Średnica przyłącza | 1 cal |
| Uszczelnienie | Podwójne uszczelnienie kołnierza wkładu |
| Odpowietrznik | Tak |
| Wymiary (wysokość x średnica) | 60 x 18,5 cm |
| Zastosowanie | Filtracja wstępna w instalacjach wodnych |
| Kompatybilność wkładów | Wkłady 20″ Big Blue o średnicy 4,5 cala |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz