3600,00 zł
Aquaphor S 1000 to zaawansowana stacja zmiękczająca, zaprojektowana dla dużych gospodarstw domowych, które pragną cieszyć się stałym dostępem do miękkiej wody. Dzięki innowacyjnym technologiom, urządzenie zapewnia nie tylko komfort, ale również oszczędność.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Aquaphor S1000 |
| Objętość złoża | 28 litrów |
| Rodzaj złoża | Żywica monosferyczna |
| Przyłącze | 1 cal |
| Maksymalny przepływ | 1,2 m³/h |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 7,0 bar |
| Zużycie wody na regenerację | 53 – 132 litrów |
| Zużycie soli na regenerację | 0,7 – 5,3 kg |
| Temperatura pracy | 4 – 49°C |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 79,5 x 40,4 x 48,5 cm |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz