2499,00 zł
Aquaphor RO-202S Pro to nowoczesny system odwróconej osmozy oparty na technologii, zaprojektowany z myślą o maksymalnej czystości wody, automatyzacji i wygodzie użytkowania.
Aquaphor RO-202S PRO usuwa z wody bakterie, wirusy, metale ciężkie i inne zanieczyszczenia, jednocześnie wzbogacając ją w naturalne minerały (wapń i magnez) dla lepszego smaku i korzyści zdrowotnych.
Najważniejsze cechy:
Dlaczego warto?
Jeśli zależy Ci na:
…to ten system będzie świetnym wyborem!
Dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenie łatwo zamontować pod zlewem, nie zajmuje dużo miejsca, a nowoczesny design i cicha praca sprawiają, że instalacja staje się niemal niewidoczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Aquaphor RO-202S |
| System filtracji | 4-stopniowa odwrócona osmoza z mineralizacją |
| Wydajność membrany | 100 GPD (galonów na dobę) |
| Średnia wydajność dzienna | ~380 litrów na dobę |
| Pojemność zbiornika | 5 litrów |
| Wymiary (dł. x wys. x szer.) | 411 x 486 x 195 mm |
| Minimalne ciśnienie wody na wlocie | 0,9 bar |
| Maksymalne ciśnienie wody na wlocie | 6,3 – 6,5 bar |
| Temperatura wody na wlocie | 5 – 38°C |
| Ochrona przed wirusami i bakteriami | 99,9% |
| Mineralizacja wody | Tak |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz