2499,00 zł
System odwróconej osmozy RO-202S to zaawansowane urządzenie filtrujące, które skutecznie usuwa z wody zanieczyszczenia, metale ciężkie, bakterie i wirusy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Aquaphor RO-202S |
| System filtracji | 4-stopniowa odwrócona osmoza z mineralizacją |
| Wydajność membrany | 100 GPD (galonów na dobę) |
| Średnia wydajność dzienna | ~375 litrów na dobę |
| Pojemność zbiornika | 5 litrów |
| Wymiary (dł. x wys. x szer.) | 411 x 486 x 195 mm |
| Minimalne ciśnienie wody na wlocie | 0,9 bar |
| Maksymalne ciśnienie wody na wlocie | 6,3 bar |
| Temperatura wody na wlocie | 5–38°C |
| Ochrona przed wirusami i bakteriami | 99,9% |
| Mineralizacja wody | Tak |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz