799,00 zł
System odwróconej osmozy Osmo Pro 50 oferuje skuteczną filtrację wody, usuwając zanieczyszczenia, metale ciężkie, bakterie i wirusy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Aquaphor Osmo Pro 50 |
| System filtracji | 3-stopniowa odwrócona osmoza z mineralizacją |
| Wydajność membrany | 50 GPD (galonów na dobę) |
| Średnia wydajność dzienna | ~190 litrów na dobę |
| Pojemność zbiornika | 10 litrów |
| Wymiary filtra (szer. x wys. x gł.) | 280 x 376 x 105 mm |
| Wymiary zbiornika (wys. x śr.) | 360 x 270 mm |
| Minimalne ciśnienie wody na wlocie | 0,34 MPa (3,5 bar) |
| Maksymalne ciśnienie wody na wlocie | 0,63 MPa (6,5 bar) |
| Temperatura wody na wlocie | 5–38°C |
| Ochrona przed wirusami i bakteriami | 99,9% |
| Mineralizacja wody | Tak |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz