1690,00 zł
System odwróconej osmozy RO-102S Morion zapewnia wysokiej jakości oczyszczoną wodę, eliminując zanieczyszczenia, metale ciężkie oraz mikroorganizmy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Aquaphor Morion 102S |
| System filtracji | 5-stopniowa odwrócona osmoza z mineralizacją |
| Wydajność membrany | 100 GPD (galonów na dobę) |
| Średnia wydajność dzienna | ~380 litrów na dobę |
| Pojemność zbiornika | 5 litrów |
| Wymiary (dł. x wys. x szer.) | 371 x 420 x 190 mm |
| Minimalne ciśnienie wody na wlocie | 0,19 MPa (1,9 bar) |
| Maksymalne ciśnienie wody na wlocie | 0,63 MPa (6,3 bar) |
| Temperatura wody na wlocie | 5–38°C |
| Stosunek wody przefiltrowanej do drenażowej | 1:4–1:6 |
| Ochrona przed wirusami i bakteriami | 99,9% |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz