1190,00 zł
System odwróconej osmozy RO-101S Morion skutecznie usuwa z wody szkodliwe zanieczyszczenia, metale ciężkie, bakterie i wirusy, zastępując wodę butelkowaną klasy premium.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Aquaphor Morion RO-101S |
| System filtracji | 4-stopniowa odwrócona osmoza z mineralizacją |
| Wydajność membrany | 50 GPD (galonów na dobę) |
| Średnia wydajność dzienna | ~190 litrów na dobę |
| Pojemność zbiornika | 5 litrów |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 371 x 190 x 420 mm |
| Minimalne ciśnienie wody na wlocie | 1,9 bar |
| Maksymalne ciśnienie wody na wlocie | 6,3 bar |
| Temperatura wody na wlocie | 5–38°C |
| Stosunek wody przefiltrowanej do drenażowej | 1:5 |
| Mineralizacja wody | 0,56–1,4 °dH (10–25 ppm) |
| pH wody po filtracji | 6–7 |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz