200,00 zł
Solidna, jednolita wylewka ceramiczna, która łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Idealna do wnętrz, gdzie liczy się nie tylko wytrzymałość, ale także elegancki wygląd. Doskonały wybór dla tych, którzy cenią jakość i styl. Przeznaczona do montażu z filtrem odwróconej osmozy, zapewniając niezawodność i estetykę w jednym.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ | Pojedynczy |
| Materiał | Metal chromowany |
| Obrót wylewki | 360° |
| Temperatura pracy | do 60°C |
| Ciśnienie robocze | do 6 bar |
| Przyłącze | 1/4 cala |
| Wymiary (wys. x szer.) | ok. 210 x 150 mm |
| Kolor | Chrom |
| Zastosowanie | Do systemów filtracji wody |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz