0,00 zł
Ecowater Evolution 300 to efektywny zmiękczacz wody, idealny dla dużych gospodarstw domowych, zapewniający wysoką jakość wody. Dzięki nowoczesnym funkcjom, minimalizuje koszty eksploatacji i zużycie soli.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | EcoWater eVOLUTION 300 Boost |
| Przeznaczenie | Dla gospodarstw domowych z 1-5 osobami |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 88 x 35,5 x 51 cm |
| Pojemność zbiornika na sól | 65 kg |
| Zużycie soli na regenerację | 0,7 – 3,8 kg |
| Zużycie wody na regenerację | 2% od ilości zmiękczonej wody między regeneracjami |
| Maksymalne natężenie przepływu | 22,7 l/min (1,4 m³/h) |
| Ciśnienie robocze | 1,4 – 8,6 bar |
| Temperatura pracy | 4 – 49°C |
| Typ głowicy | 1″ SDV |
Od dwóch dekad pomagamy czerpać pełnię korzyści z czystej wody
Wdrażamy nasze rozwiązania i regularnie je serwisujemy
Dołącz do grona ponad 1000 zadowolonych klientów
Pomagamy i doradzamy. Z nami znajdziesz to czego potrzebujesz